Apple yeni ürünü iPhone 11’in gizlenen tasarımı yayınlandı

Eylül ayında yeni tanıtımlarının piyasaya çıkacağı belirtilen Iphone 11’in şimdiye kadarki en net görüntüsü ortaya çıktı.

Apple yeni ürünü iPhone 11’in gizlenen tasarımı yayınlandı

Youtube kaynaklı olarak piyasaya verilen yeni görüntüler incelendiğinde yeni modellerde kamera sisteminin daha yenilikçi bir sisteme sahip olduğu görülüyor. Çerçevenin de diğer modellere göre daha ince olarak göze çarptığı Iphone 11’de daha birçok yeni özelliğin olduğu konuşuluyor.

iPhone 11 Yeni Görüntüsüyle Alıcıları ile Buluştu

Apple’nin yeni tanıtacağı telefon günlerdir büyük bir merakla bekleniyordu. Bu yıl da gelenek bozulmadı ve Iphone telefonların donanımlarından önce yazılımları konuşulmaya başlandı. Youtube’de yayınlanan yeni bir videoda Iphone 11’e ait en yeni görüntüler ortaya çıktı. Conceptsİphone isimli hesaptan yayınlanan yeni görüntülerde yeni modelin eski tasarımlara göre oldukça ince olduğu ve farklı bir kamera sistemine sahip olduğu görülüyor.

Ses Tuşu ve Kilit Tuşunda Göze Çarpan Yenilik

Iphone yenilikleri arasında yeni ses ve güç tuşlarının farkı da gözlerden kaçmıyor. Oldukça farklı tasarıma sahip olan bu tuşlar, şimdiye kadar ki hiçbir Iphone ’de görülmedik bir şekilde tasarlanmış. Kare bir form içerisine yerleştirilen kamera spotları şıklığı ile bu modelde de dikkat çekiyor. Görüntülerde yeni modele ait yeni özelliklerin açıkça gözler önüne serildiği görülse de yine de bu görüntülerin Apple resmî sitesinden paylaşılmış olmaması, Iphone kullanıcılarının kafasını karıştırıyor.

Hakkında - Umut Öztürk

Avatar
İstanbul üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okumakta olan Umut Öztürk teknoloji ve yazılım hakkında kendini geliştirmeyi çok seviyor. Sondk.net teknoloji kategorisi içerik sorumlusu olarak hizmet veriyor. | E-posta gönder: umut@sondk.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir