İstanbul Arnavutköy’de Taciz Vakası

Arnavutköy’de işyerine gitmek için halk otobüsüne binen genç kadın E.C durakta indi. Durakta indikten sonra işyerine doğru yürürken iddialara göre kendisini takip eden Kenan E. Tarafından taciz edildi.

İstanbul Arnavutköy’de Taciz Vakası

İstanbul’un en işlek caddesi olan Fatih caddesinde meydana gelen bu olay genç kadını şaşkına çevirdi ve kendisini elle taciz eden Kenan E.’yi kovalamaya başladı. Genç kadın ayağında topuklu ayakkabı olduğuna bakmaksızın tacizciyi kovalamaya devam etti.

Bu kovalamaca yaklaşık 1 km sürdü ve genç bayan bir yandan etraftakilerden yardım istiyordu. O esnada bir işyerinin önünde bekleyen iki adam tacizciyi yakaladı. Ne yazık ki iki kişi bir tacizciye hâkim olamadı.

Suçlu Yeniden Kaçtı

Genç bayan E.C tacizciye tam tokat atacakken adam yeniden kaçmaya başladı. Fakat bu sefer kaçışı uzun sürmedi. Etraftaki kişiler tarafından yakalanarak dövüldü. Ardından ihbar üzerine polis memurları adamın yakalandığı yere gelerek tacizciyi hem dövenlerin elinden hem de genç kadının elinden kurtararak adli mahkemeye götürdü.

Tacizci Kenan E’nin ne kadar ceza aldığı ya da ceza alıp almadığı belli değil. Fakat genç kadın gördüğü davranış karşısında şikâyetini geri çekmeyeceğini belirtiyor.

Hakkında - Hakan Eser

Hakan Eser
Ulusal ve yerel olmak üzere bir çok basın kanalında hizmet vermiş olan Hakan Eser aynı zamanda bir çok gazetede haber editörlüğü hizmetide vermiştir. Gündem haberlerini yakından takip eden ve siyaset konusunda bilgili olan Eser çalışmalarında ve görev aldığı projeler içerisindede uzmanlığını göstermektedir. | E-posta gönder: hakan@sondk.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir