İşte Honor P20’nin Merakla Beklenen Çıkış Tarihi

Huawei markasının alt ürünü olarak bilinen Honor, yeni telefon modelini piyasaya süreceği tarihi açıkladı. Buna göre merakla beklenen Honor P20 yakın bir tarihte satışa sunulacak.

İşte Honor P20’nin Merakla Beklenen Çıkış Tarihi

Çin markalı olarak hizmet veren Honor, ekonomik bütçeli fiyatları ile de biliniyor. Amiral dostu modelleri ile ilgi çeken marka, bu yıl da piyasaya süreceği yeni modelleri ile kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor.

Yakın Bir Tarihte Honor P20 Satışta

Bu yıl içerisinde satışa sunulması beklenen Honor P20’yi 2 Ağustos itibari ile satın almak mümkün olabilecek.  İlk başta Rusya genelinde satışa çıkacak olan model, daha sonra sıra ile İngiltere’de, Fransa’da, İtalya’da, İspanya’da, Hollanda’da, Almanya’da, Çek Cumhuriyetinde, Finlandiya’da, Arabistan’da ve Birleşik Arap Emirliklerinde satışa sunulacak. Sonrasında ile markanın yeni modeli Türkiye’nin de içinde bulunduğu diğer pazarlardaki yerini alacak.

Honor’un En Göz Dolduran Modeli

Kirin 980 işlemciye sahip olan Honor P20, 8GB RAM kapasitesine ve 256 GB dâhili hafızaya dâhil olacak. +.000 mAh pil öz elliğine sahip olan cihaz 22.5W ile güçlü bir şarj sistemine de sahip olacak.  Piyasa genelinde şimdiden oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Honor, yeni modelleri ile de göz dolduracak gibi görünüyor. Cep dostu fiyatları ile Huawei’nin amiral gemisi konumundaki markanın bundan sonraki çıkacak telefonları da şimdiden birçok kullanıcının merak ettiği ürünler arasında yer alıyor.

 

 

Hakkında - Furkan Tunahan

Avatar
2012 yılında web master dünyasına ilk adımını atan Furkan Tunahan belirli kişisel ve toplumsal projelerde yer aldı. Ulusal gazete editörlüğü ve web site yönetimi yaparak kendisini geliştirdi. Şimdi Web tasarım ve proje yönetimi alanında çalışmalarına devam ediyor. E-posta gönder: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir