Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Furkan Tunahan
furkan@sondk.net
GSM: +90 542 495 15 14


GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Faruk Gülen
Mail: faruk@sondk.net


HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Erhan Demirel
Mail: erhan@sondk.net

Sinan Baltacı
Mail: sinan@sondk.net

Gülsüm Kurt
Mail: gulsum@sondk.net

Burak Titiz
Mail: burak@sondk.net


GECE EDİTÖRLERİ / Night Editors

Seylan Tokgöz
Mail: seylan@sondk.net

Sevda Ceylan
Mail: sevda@sondk.net


REKLAM REZERVASYON
reklam@sondk.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@sondk.net

Hukuk
Av. Erkut Ali Çetinkaya
Mail: hukuk@sondk.net

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
GÜZEL HOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1 Ataşehir / İSTANBUL


E-Posta / E-Mail
info@sondk.net

Telefon – Fax / Telephone – Fax
0(364) 224 40 35 / 36

ADRES/ Addresse
Yavruturna Mah., Maliye 3. Sk. No:2, Merkez/Çorum


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARIsondk.net‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. sondk.net’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, sondk.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 sondk.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondk.net‘a aittir. sondk.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sondk.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

sondk.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sondk.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on sondk.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on sondk.net are opened on a new page. sondk.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.