Modem Wifi Şifre Kırıcı Uygulaması!.

Modem Wifi Şifre Kırıcı Uygulaması!.

Teknoloji dünyasının yolları olarak bilinen internet ağı artık evlerimizden bile yükselerek cep telefonlarımızla her an yanımızda taşıdığımız bir araç haline dönüştü ama yinede internet kullanmanın maliyeti biraz fazla geliyor olabilir. Bir çok kişi bu faturaları ödeyemediği yada ödeyemeyeceği için komşunun yada yakındaki modemin şifrelerini kırmaya çalışıyorlar!. Wifi şifre kırma yöntemleri ve programları hakkında genel bilgileri burada sizin için derledik!.

Android Wifi Şifre Kırma Programı Var mı?

mobil wifi kırıcıKullanımı artık bilgisayarlardan çok daha fazla olan cep telefonlarındada tıpkı windows ve dos sistemlerde olduğu gibi mobil cihazlar içinde wifi şifre kırma programları var!. Bu programlar hatta o kadar gelişmiştirki linux sistemlerden bile daha çok wifi kırıcı bulunmaktadır. Bu makale sizin için bunların derinlemesine anlattığımız bir konu olacak. Yakınınızdaki bir modemin şifresini kırmak için kullanabileceğiniz programları size listeleyeceğiz!.

Teknoloji ve bir çok konu ile ilgili çalışmaların, bilgilerin yayınlandığı teknoloji sitesi https://aktuel.net sponsorluğu ile hazırlanan bu makale sizin için wifi alanında bir çok konuya bilgiyi barındırıyor!.

 

Hakkında - Umut Öztürk

Avatar
İstanbul üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okumakta olan Umut Öztürk teknoloji ve yazılım hakkında kendini geliştirmeyi çok seviyor. Sondk.net teknoloji kategorisi içerik sorumlusu olarak hizmet veriyor. | E-posta gönder: umut@sondk.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir