Ziynet Sali sahnede sevgilisiyle salsa yaptı

Türk pop müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali dün gece Poll Production organizasyonu ile Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında düzenlenen Harbiye Açıkhava Sahnesinde kendisini izlemeye gelen müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattı.

Ziynet Sali sahnede sevgilisiyle salsa yaptı

Konseri yaklaşık 5000 kişi büyük bir çoşku ile izlerken Şevval Sam ve Buray gibi sanat camiasından dostları da Ziynet Sali’yi yalnız bırakmadılar.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan sanatçı “ Son 5 yıldır Harbiye Açıkhava’da sahne alıyorum, ama ilk kez bu akşam benim için apayrı bir gece olacak, çünkü bu gece annem de beni izleyenler arasında olacak. Harbiye deyim yerinde ise sanatçılar için yüksek bir platform. Kendimizi güzel ifade etmek istiyoruz. Ben de bu gece elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

Ziynet Sali sevgilisi ve aynı zamanda da gitaristi de olan Erkan Erzurum’lu ile sahnede mini bir salsa gösterisi yaparken, Sali’nin İspanyol dansçı konuğu Manuel Reina ile yaptığı Flamenco dansı izleyicilerden büyük alkış aldı.

ZİYNET SALİ’NİN KÜÇÜK KONUKLARI DA VARDI

Ziynet Sali konserinin ikinci yarısında sahnesine küçük misafirlerini davet ederek dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Küçük Youtuber Ecrin Su Çoban ile “Bana Da Söyle” adlı şarkısını söyledikten sonra, müzisyen Berk Çoşkun ile beraber sahnede “Hadi Hoppalara” adlı şarkıya düet yaptı.

Yaklaşık üç saate yakın sahnede kalan ünlü sanatçı sahneden izleyicileri tarafından ayakta alkışlanarak uğurlandı.

Hakkında - Kamil Hızer

Kamil Hızer
20 Yılı aşkın süredir basın sektöründe hizmet vermiş olan Kamil Hızer magazin dünyasının bilinen isimleri arasındadır. Sondk yaşam kategorisi içerik sorumlusu olarak hizmet vermektedir. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Kamil Hızer daha daha öncede bir çok spor programında görev aldı. | E-posta gönder: kamil@sondk.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir